Vážení zákazníci, od 1.2.2020 sa eshop www.skautske-potreby.sk zmenil na nový eshop www.vysivkovo.sk, na ktorom Vám budeme postupne prinášať tie najkrajšie nášivky a výšivky. Prajeme príjemné nakupovanie :).

Nášivka - Ocenenie 7 ľalií (6. stupeň)

 
 
7 ľalií je ocenenie, ktoré sa udeľuje za aktivitu, prejavenú snahu a ochotu nad rámec bežných povinností. Ocenený nemusí dosahovať skvelé výsledky - oceňuje sa snaha, aktivita a ochota. Nie je to ocenenie ani charakterových alebo povahových vlastností ako Rytierske stužky.
Dostupnosť 1 - 10 dní
1,25 € / ks    
Kód tovaru 214
Značka FREE TIME studio
Kategória Programové nášivky
Záruka 2 roky
 
Za jeden rok môže byť maximálne jedno udelenie vyššieho stupňa pokiaľ ide o aktívnu prácu a snahu. Mimoriadne môžu byť počas roka udelené aj dva stupne, ak sa jedná o výnimočnú prácu na konkrétnej  veci - ide o špeciálne udelenie. Nášivka sa našíva hneď nad nášivku Slovak Republic, teda nad pravé vrecko.
Hmotnosť 0.005 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Pre Váš pohodlný nákup používame súbory cookies. Pozor, nejde o sušienky! Prehliadaním webu vysivkovo.sk súhlasíte, že ste sa oboznámili s nastavením cookiesNo a ako spracovávame Vaše osobné údaje sa zase dozviete tu.