Vážení zákazníci, od 1.2.2020 sa eshop www.skautske-potreby.sk zmenil na nový eshop www.vysivkovo.sk, na ktorom Vám budeme postupne prinášať tie najkrajšie nášivky a výšivky. Prajeme príjemné nakupovanie :).

Šiltovky

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

 • Siltovka skautska lalia 1 Novinka Kód: 28
  Šiltovka - skautská ľalia
  1 - 10 dní Značka: FREE TIME studio Záruka: 2 roky

  Päťpanelová šiltovka (od českého výrobcu Adler) z ťažkej brúsenej bavlny s obšívanými dierkami a prehnutým šiltom. V prednej časti šiltovky je vyšitý znak skautskej ľalie. Zapínanie v zadnej časti šiltovky pomocou sťahovacieho pásika, ktorý sa zachytáva mosadzným klipom. 

  €8 / ks
 • Siltovka skautska vcielka 1 Novinka Kód: 30
  Šiltovka - včielka
  Skladom (2 ks) Značka: FREE TIME studio Záruka: 2 roky

  Päťpanelová šiltovka (od českého výrobcu Adler) z ťažkej brúsenej bavlny s obšívanými dierkami a prehnutým šiltom. V prednej časti šiltovky je vyšitý znak včielky (v tmavomodrej farbe). Zapínanie v zadnej časti šiltovky pomocou sťahovacieho pásika, ktorý sa zachytáva mosadzným klipom. 

  €7 / ks
 • Siltovka vlca 1 Novinka Kód: 29
  Šiltovka - vĺča
  Skladom (6 ks) Značka: FREE TIME studio Záruka: 2 roky

  Päťpanelová šiltovka (od českého výrobcu Adler) z ťažkej brúsenej bavlny s obšívanými dierkami a prehnutým šiltom. V prednej časti šiltovky je vyšitý znak vĺčaťa. Zapínanie v zadnej časti šiltovky pomocou sťahovacieho pásika, ktorý sa zachytáva mosadzným klipom. 

  €7 / ks

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Pre Váš pohodlný nákup používame súbory cookies. Pozor, nejde o sušienky! Prehliadaním webu vysivkovo.sk súhlasíte, že ste sa oboznámili s nastavením cookiesNo a ako spracovávame Vaše osobné údaje sa zase dozviete tu.